Jste zde: Za férové banány!Banáni zvou na party

Banáni zvou na party

2. 9. 2016:

Féroví banáni za sebou mají parné i perné léto a před sebou ještě náročnější podzim: chystali jsme cestu na banánové plantáže v Panamě a Kostarice, teď zpracováváme stovky mega materiálů a makáme na tom, abychom vám to všechno dokázali co nejlíp předat a odvyprávět příběh banánů v našem interaktivním dokumentu.

Máme teda trochu pocit, že je na čase si malinko odfouknout.

Na cestu a výrobu dokumentu nám přispělo neskutečné množství lidí na hithitu a my bychom je rádi pozvali do banánového lehátka! A nejen je, prostě všechny, který zajímá banánovej svět.

A proto pro vás chystáme banánovou tečku za létem, malý setkání i rozloučení. To všechno v pražském Karlíně u vody, v Přístavu, kde to mají rádi místní i přesříční.

Pojďte si s náma dát banánový drink, kouknout jako první na naše fotky a záběry, upéct banánový chleba, prohlédnout si výstavu, vyzkoušet aktivity, převzít si hitové odměny poslechnout si pár příběhů o naší cestě do Přístavu a dobrou hudbu. Bude to hit!

Jak se do přístavu dostanete? Přívozem HolKa z Holešovic, tramvajemi 3, 8, 24 - vystoupíte na Karlínském náměstí, projdete kolem restaurace Hamburk na rohu na Rohanské nábřeží, přejdete mezi kancelářskými budovami až na cyklostezku kolem řeky a půjdete směrem do Libně. Nebo na kole po cyklostezce. Prostor je víc než vhodný pro děti a moc rádi je uvidíme! Dondite, přijde i pásovec .)

Událost na facebooku vám poví víc.