Jste zde: Za férové banány!Do fronty!

Do fronty!

Zdá se vám absurdní, že jsme kdysi stáli fronty na banány? Možná budeme v budoucnu úplně stejně pohlížet na dnešek, kdy si kupujeme zboží vyrobené často za nelidských podmínek. Ať už proto, že o nich nevíme, nebo proto, že nemáme jinou možnost. Vžijte se na chvíli do doby před listopadem roku 1989 a připomeňte si s námi čas, kdy byly fronty na kdeco úplně normální. Ale jen na chvíli! Nechceme přece zůstat v minulosti. Přijďte se 15. 11. postavit do fronty na banány! Přesně v 11:00 před NC Nový Smíchov na Andělu.

Vyberte si jednu z postav, inspirujte se a přijďte si na chvíli ve frontě zahrát na někoho jiného. Je vám bližší Slávek nebo Jitka? A co by mohli mít na sobě? Vyhrabošíte něco podobného u mámy ve skříni? Kliknutím na obrázek postavy se o ní dozvíte více a budete se moci prostřednictvím svého emailu přihlásit, a tak si postavu zarezervovat.

Do fronty ale samozřejmě můžete přijít i bez kostýmu a přihlášení - rádi vás uvidíme!

Další instrukce ohledně toho, jak bude akce probíhat na místě, vám pošleme brzy na váš email. Už teď vám ale můžeme slíbit jedno - téměř nic to nevyžaduje :).

Vyberte si postavu a přihlaste se:

Jitka

Jitce je 44 a pracuje v textilce. Manžel Zdeněk má zakázáno publikovat, a tak se protloukají, jak se dá.

Slávek

Slávkovi je 17, miluje Stouny a nenávidí učitele a komouše. Děsí se vojny a ze všeho nejvíc by chtěl pořádný džíny.

Marcela

Marcela je maminka Janičky a Kuby. Na fotce je s Janičkou, mladší z obou dětí. Marcela je na mateřské, ale až jí skončí, chce se vrátit zpátky do práce - je dětská zdravotní sestra.

Radek a Míra

Radek a Míra jsou kolegové v projekci, kreslí turbíny a tepelná čerpadla. Moc se nepředřou, ale stejně je to nebaví. Jediné, co je těší, je pořádná muzika a víkendy s partou.

Zuzka

Zuzce je 16 a učí se na knihovnici. Přes týden je na intru, ale víkendy doma jsou horor. Hlavně proto, že nemůže vidět Jardu, do kterého je bláznivě zamilovaná.

Ludvík

Ludvík je v důchodu. Jeho žena Anna nedávno zemřela. Ludvík posedává po lavičkách, krmí holuby a pozorně se dívá. Hledá vzpomínky na staré časy.

SCÉNÁŘ FRONTY!

Jak to celé bude vypadat? Zabere to dlouho? Bude po mně někdo něco chtít?

Nemůžete přijít do fronty?

Zapojte se jinak!